Sortuj

 1. 5.0

  Your comment is awaiting moderation.

  Konkurencyjne ceny, profesjonalny montaż okien i parapetów, jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni.

 2. 5.0

  Polecam. Dobry kontakt, Pani na miejscu doradziła, co i jak. Pomiary i montaż bez uwag. Szybki termin przyjazdu. Regulacja domówiona w innym terminie bez problemu. Zakupione Drzwi, okna i brama garażowa. Po roku brak problemów, kontakt jest, ceny dużo niższe niż konkurencja w Kościerzynie.

 3. 0.0

  U TECHMIX LUKASZ BERKA oferuje swoje uslugi zapewniajac bezplatne konsultacje na temat mozliwych opcji wsp lpracy. Szukasz z g rnej p lki mebli na zamowienie w okolicy miejscowosci Olesnica i wymagasz odpowiedniej jakosci?

 4. 5.0

  „Osoba” chyba nigdy nie miała nic wspólnego z firmą.
  Zamawialismy okna, parapety oraz rolety – wszystko z montażem i mogę serdecznie polecić, mielismy problem z zaplata, szef zrozumial, wydluzl czas, poczekal. Rodzina również z polecenia wybrała firmę technix i również jest zadowolona. Polecamy

 5. 5.0

  „Osoba” chyba nigdy nie miała nic wspólnego z firmą.
  Zamawialismy okna, parapety oraz rolety – wszystko z montażem i mogę serdecznie polecić, mielismy problem z zaplata, szef zrozumial, wydluzl czas, poczekal. Rodzina również z polecenia wybrała firmę technix i również jest zadowolona. Polecamy!

 6. 0.0

  Po kilku latach użytkowania nie polecam ani okien a tym bardziej montażu. Krzywo wstawione montowane praktycznie na pianie i kilku zaczepach poprzez to dodatkowo nie szczelne. Szef udaje że ma pojęcie o montażu okien. A montuje najczęściej rolety wewnętrzne. Kontakt do czasu podpisania umowy ok potem gorzej przekładanie terminów a reklamacje to już inna historia doprosić się o przyjechanie trwało więcej niż pół roku.

Napisz recenzje/opinie

Twoja opinia