Sortuj

 1. 0.0

  Your comment is awaiting moderation.

  Fajna firma, sprawna i szybka ekipa. Efekt super. Polecam. Też prowadzę działalność i trafiam na różnych klientów. Jak się nie ma kasy to się nie zamawia i nie bieże na kredyt. W tych czasach ludzie wszystko by kredytowali.

 2. 5.0

  Your comment is awaiting moderation.

  Fajny ogród i mega profesjonalne podejście.

 3. 0.0

  Your comment is awaiting moderation.

  Masakra !!! W żadnym wypadku nie polecam pani Sylwi !!! Cwaniactwo i jeszcze raz cwaniactwo !! Ale myśle ze kiedyś trafi na swego .. karma zostanie oddana .. nie polecam !!!!

 4. 1.0

  Your comment is awaiting moderation.

  To co piszę poniżej nie jest opinią ale faktem: Moja żona, podczas mojej nieobecności, postanowiła zatrudnić firmę pani Szmytki-Syldatk do urządzenia balkonu o pow. 10 m2. Pani Szmytka-Syldatk za sam projekt zażądała 615 PLN., z tego natychmiastowej zaliczki 250PLN w ciemno z góry. Projekt został wykonany „zdalnie”, tzn. w/w pani nawet nie pofatygowała się obejrzeć budynek i okolice. „Wystarczył’ jej tylko plan mieszkania i części budynku. Wg mnie projekt był kiepski, ale to kwestia gustu. Pani Szmytka-Syldatk powiedziała, że po otrzymaniu pełnej zapłaty za projekt wykona kosztorys w ciągu tygodnia. Potem wraz z moją żoną miała dokonać wyboru roślin, donic etc. i przejść do urządzania balkonu. Minął czas na wykonanie kosztorysu jednakże w/w pani więcej się do nas nie odezwała. Wróciwszy z zagranicy wysłałem do niej maila z żądaniem natychmiastowego wykonania kosztorysu etc. lub oddania pieniędzy za projekt. Otrzymałem od niej kilka niemiłych odpowiedzi ogólnych oraz jedną dotyczącą istoty sprawy. Przypominam, że dotyczyło to balkonu o pow. 10m2. Cytuję: „Witam Kosztorys: wykonanie 10 000 zł netto, rośliny 3000 zł netto, donice 10 000 zł netto. Niestety nie mamy terminów na wykonanie tego balkonu. Pozdrawiam (bez podpisu)” Koniec cytatu. Cóż mi pozostaje powiedzieć: Polecam!

 5. 5.0

  Z całą pewnością moge polecić firmę Stylowe ogrody. Fajna współpraca i piękny ogród. Dziękuję.

Napisz recenzje/opinie

Twoja opinia