Sortuj

 1. 0.0

  Nie mam zadnych zastrzezen co do uslog w tym warsztacie .Jestem stalym klientem od kilku lat zawsze wszystko jes zrobione tak jak powinno być .Bardzo polecam.

 2. 0.0

  Your comment is awaiting moderation.

  Stanowczo odradzam, mimo złych opini miejscowych oddałem mu samochód do naprawy czego bardzo żałuję. Po wymianie rozrządu przejechałem 15 km i silnik padł. Przeskoczył rozrząd czego następstwem są pogięte zawory – mechanicy nie poczuwali się do winy i wciskali mi kity pomijając fakt że za usługę wzięli drożej niż u innych nie proponując mi nawet faktury . Zostałem z zepsutym samochodem i kolejnym niemałym wydatkiem ,

  1. Your comment is awaiting moderation.

   Zacznijmy od tego, że dziwne jest to, że skoro odradzali Ci mój zakład to i tak pomimo to przyjechałes skorzystać z moich usług. Co do rozrządu to bardzo długo tłumaczyłem Ci, że jest to wina napinacza hydraulicznego łańcucha rozrządu, który ten samochód też posiada, ale nie chciałeś wymieniać, bo twierdziles, że był wymieniany. Gdy stało Ci się to w Kościerzynie na miejsce przyjechali mechanicy z zakładu Mappersi i na miejscu stwierdzili że z paskiem, który wymieniłem bylo wszystko ok. Nie poczuwam się do winy, bo jej nie ma z mojej strony. Widac, że szukasz problemu tam gdzie go nie ma. Faktury sam nie zabrałes, bo była i sam ją widziałeś… czeka do teraz. Chociaż chciałem Ci nawet pomóc to Ty zdecydowałeś się na zabranie samochodu. Dodajmy jeszcze to, że na czas naprawy samochodu dostałeś auto zastępcze, które oddales bez paliwa a tak się raczej nie robi. Pozdrawiam Michał Szulfer.

 3. 0.0

  Jak najbardziej jestem na TAK!
  Zdecydowanie najlepszy mechanik do którego do tej pory trafiłam. Wracam do tego warsztatu z każdą usterka. Zna się na rzeczy i jest niedrogi. POLECAM! 😉

 4. 5.0

  Mechanik?tak!oraz osoba ktora sie nie poddaje az nie zrobi powiezonego mu zadania.w dodatku kasuje nie za czas ale za wykonane zadanie , a wiec uczciwie..
  Tacy mechanicy jak ten czlowiek sa na wiginieciu.polecam!!!

 5. 0.0

  Korzystałem kilka razy. Jestem zadowolony. Mają dobry sprzęt w tym diagnostyczny.

 6. 5.0

  Osobiście nie wierzę w mechaników, którzy nie dołożą czegoś albo policzą coś extra. U pana Michała jednak jest inaczej. Bez zbędnych kosztów i wszystko zrobione szybko.

 7. 5.0

  Wszystko na czas i w rozsądnych cenach. Można dostać samochód zastępczy.
  Widać, że warsztat się rozwija w dobrym kierunku.
  Osobiście? Polecam !!!

Napisz recenzje/opinie

Twoja opinia